Слабо земетресение бе регистрирано в България днес. Това сочат данни на НИГГГ-БАН.
Трусът е бил с магнитут 2,2 по Рихтер. Епицентърът е бил близо до Благоевград, на дълбочина 16 километра.
Няма данни за щети.
Слабо земетресение бе регистрирано в България днес. Това сочат данни на НИГГГ-БАН.
Трусът е бил с магнитут 2,2 по Рихтер. Епицентърът е бил близо до Благоевград, на дълбочина 16 километра.
Няма данни за щети.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!