Автомобил "Лада" е катастрофирал на трамвайните релси преди тунелите на кв. "Надежда" в посока към центъра в столицата, става ясно от публикация в социалните мрежи, видя Sofia24.bg.

Не е ясно как се е стигнало до въпросния инцидент.

Ето как коментират случая хората във фейсбук групата "Катастрофи в София":

"Нещо се е изложил по принцип требва да се качи от там безпроблемно";

"Офроуд го раздава нещо, ама е объркал колите...";

"Баба Лада е завъртела гъзо!";

"Той не е паркирал, а ще заварява гърне. След малко ще я премести";

"Надежда" дришфт - мокър път, сликове "Георги Димитровки", липса на опит и те тъй у канавката!?".