Читател на Plovdiv24.bg се оплака от непочистен участък от автомагистрала Тракия.
Ето какво ни написа той:
"Движението е кошмар поради непочистения път. Пъплим с 60 км/h. За пореден път зимата изненада пътните агенции".
Ледена пързалка на АМ Тракия
© Plovdiv24.bg






