Диджеят с коронавирус от Варна от болничната стая: Общо взето съм супер!

20571
52

Първият заразен с коронавирус във Варна, диджеят, завърнал се от Италия, пусна видео от болничната си стая, в което сподели, че се чувства добре и демонстрира добро настроение, видя Varna24.bg.

Във виртуалната разходка из болничната си стая Стелиян обяснява, че е сам, че леглото му е на колелца и ако се налага можело бързо да го транспортират до спешното. Той показва и странна табела, разлепена на стената, на която пише "Забранява се храненето на котки". Обяснява още, че е зареден с хранителни продукти и обобщава: "Общо взето съм супер!"

Припомняме, че мъжът се оказа с положителна проба за коронавирус, след като се завърна със самолет от Италия, където бил на сватба като диджей. От летището в София, той се предвижил до Варна с влак. Потърсил лекарска помощ след завръщането си, когато се почувствал зле.  

Според информация от РЗИ във Варна мъжът е бил контактен с 21 лица, 11 от тях са били в самолета, с който е кацнал в София, таксиметров шофьор, който го е откарал от летището, служители във влака, с който е пътувал до Варна и медици. Всички контактни лица бяха поставени под карантина.



Виж коментарите (52)
Още новини от Национални новини:
Истинско лято на днешния 21 юни
Българи за километричните опашки: Гърците не са виновни!
Няма хора по Черноморието ли? По-добре вижте това!
Борисов в Раковски: Радев заслужава да бъде поздравен
Трима служители на АПИ са в болница след тежък инцидент
Луиза Григорова: Всеки знае по-добре от теб как да си гледаш дете...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).