Автомобил "кацна" върху мантинелата на бул. "Симеоновско шосе" в столицата. Това стана ясно от публикация в социалната мрежа Фейсбук, видя Sofia24.bg.
"Ето, да се види олигофренията тука", коментира очевидецът на случката.
На място има полиция. Не се съобщава за пострадали.
Повече можете да видите във видеото.






