Ръководството на Ботев Пловдив разпространи официална декларация в социалните мрежи.
Ето какво написаха "жълто-черните" шефове:
Уважаеми ботевисти,
Институциите продължават да не дават яснота за конкретните причини, довели до наложените рестрикции срещу собственика на клуба, г-н Антон Зингаревич. Ръководството на ПФК "Ботев“ настоява да получи ясни отговори на зададените публично въпроси.
В тази връзка покани на работна среща народни представители от различни политически партии. Целта е те да бъдат запознати със ситуацията, както и да се потърси изход от нея.
Срещата ще се проведе на 23 декември от 10.00 часа на стадион "Христо Ботев“ в Пловдив, като на нея са поканени депутати от ГЕРБ-СДС, коалиция "Продължаваме Промяната – Демократична България“, "БСП – Обединена левица“, "Има такъв народ“, "ВЪЗРАЖДАНЕ“ и "МЕЧ“.
След края й, при желание на участниците, ПФК "Ботев“ има готовност да създаде възможност всички заинтересовани да зададат въпросите си.
С уважение,
Ръководството на ПФК "Ботев“












ПловдивКапана
на 19.12.2024 г.
„Ние сме по-По-НАЙ и българските институции ни дължат обяснение защо руски агенти, които директно са се разплащали в крипто със слугите на Путин за ТикТок кампаниите в Румъния и Грузия…не са добре дошли в България!”…. Жалки селски отрепки, вие сте дъното на еничарството. 1912 руски подлоги.
БУЛТРАС
на 19.12.2024 г.
Има ли някой да обясни мотивите,доказателствата за забраната.ДАНС са най голямата заплаха за националната сигурност.Преди на СССР,сега на САЩ,заради партийни и бизнесмемски поръчки.Зингаревич има забрана от Украйна през 2022г,но навсякъде другаде може да отива.САЩ,Германия,Бриттанската общност.Там не е заплаха.Заплахата се нарича Ботев Пловдив.С апетите за призовата тройка,купата,базата,стадиона,феновете.Достатъчна база за бизнесменска атака на конкурент.За това няма обяснение официално защо.Руснака ще попита Хага,но ние ще плащаме разноските и глобата.ДАНС са платени безрабони послушковци.
ZyklonB
на 19.12.2024 г.
Стига вече с тоя мишок , да се маха и тва е. Стига нагли негри в Ботев!
Майна Таун
на 18.12.2024 г.
БСП Ново начало и ДБ Ново начало нямаше смисъл да ги каните, те са подлоги на Шиши
Борис Манов
на 18.12.2024 г.
айде стига вече с тоя, по 3 статии на ден за някакъв руснак. Да заминава на фронта да помага на корейците и да не ни занимава повече! На кого му пука?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!