Вълна от негативни коментари предизвика новината за новото гадже на родния тенисист Григор Димитров. Забелязана на баскетболно първенство в Монако в компанията на Гришата, красивата блондинка Фей София Николополу веднага бе спрегната за неговата нова изгора.
Най-добрият ни тенисист, който безспорно си пада по блондинки, не само не отрече мълвата, но дори сподели кадъра с Фей, където двамата искрено се забавляват на мача от първия ред.
Русокоската далеч не е случайна. Тя се занимава с продажбата на луксозни стоки на бранда "Луи Вюитон" и е собственик на бутика "Inluxurywetrust", където един от най-скъпите куфари на френската марка се продава за над 100 000 лева. Фей София Николополу определено е добра партия за Гришата – богата, популярна, с безупречно тяло и красива.
Не на това мнение обаче са феновете на ракета №1 у нас. "Мацето може да е с мъжки черти, но пък за сметка на това е дърто“, "Каква жена, бе?! Това си е оригинален мъж“, "Никак не се подхождат двамата – той е много по-красив от нея“, гласят само част от по-цензурираните коментари.
За разлика от предишните изгори на Гришата като Мария Шарапова, Никол Шерцингер, Лолита Оспамова, Мадалина Геня и пр., Фей София Николополу ще се запише в Червеното тефтерче на тенисистка като най-хейтваното му гадже, пише Intrigi.








Neka da e lqto
на 20.01.2025 г.
Тази шматка сигурно в куфара за сто бона си прибира лайняните гащи от турнирите му насрани!
Сергей Пройчев
на 20.01.2025 г.
може да му е майка.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!