Ферарио Спасов: Хареса ми настроението на отбора през второто полувреме

Коментари (16)
23:15 / 03.07.2020
3938
Треньорът на Ботев (Пд) Ферарио Спасов остана доволен от представянето на своя тим през второто полувреме при победата над Дунав с 3:1.

Ето какво заяви специалистът след края на мача в Коматево:

Трудно влязохме в мача. Ранният гол ни постави под напрежение. През второто полувреме момчетата вдигнаха оборотите и заиграха на скорост. Нещо, което липсваше през първата част. Хубавото беше, че Дунав дойде тук да играе футбол и не се затвори. Определено ми хареса настроението на отбора през второто полувреме.

Нямаме много опции за мача срещу Етър. С жълтия картон на Терзиев губим още един човек в средата на терена. Лъчо Балтанов и Митко Тонев са контузени, така че оставаме с малко варианти за състава. Но все пак играем на собствен терен и ще търсим победата. По никакъв начин няма да подценяваме съперника.