Официално: Държавата дава парите за довършването на ст. "Христо Ботев"!

19883
58

Ето как кметът на Пловдив коментира новината, че държавата ще отпусне пари за доизграждането на стадион "Христо Ботев":

"Стадион "Христо Ботев" ще бъде построен с финансиране от държавата и ще остане общински, а сегашната концесия ще бъде прекратена. С премиера Бойко Борисов водим диалог по проблемите на клуба от доста време и съм му благодарен за това решение, защото е най-доброто за клуба от всички варианти. Това е най-сигурният начин ФК Ботев да се върне в своя дом. 

Очаквам, че още важни за града проекти ще бъдат реализирани с подкрепата на държавата през следващата година".


Още по темата: Кауза Колежа
Всички новини по темата: (883)

Виж коментарите (58)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!