С цената на 6 жълти картона Локо удържа победа над Спартак край морето

15:48 / 07.10.2019
2239
Локомотив (Пловдив) спечели с 2:1 гостуването си на Спартак (Варна) в мач от поредния кръг на Елитната група до 17 години. Срещата се игра в Златни пясъци на националната база "Спорт Палас“.

Възпитаниците на треньора Даниел Димитров поведоха за 0:1 чрез Антон Коспартов.

Варненци се върнаха в мача в средата на втората част, като при изравнителното им попадение останаха съмнения за засада. Победата за черно-белите донесе Милен Николов няколко минути преди края.

По време на двубоя пловдивчани имаха редица добри шансове пред гола, а в последните минути трябваше да се бранят, в следствие на което шестима от Локомотив бяха декорирани в жълто.

В следващия кръг Локомотив се изправя срещу Лудогорец. Срещата е на 9 октомври от 13:00 часа.