Напуснали Локо "смърфчета" с отлично представяне на турнир в Турция
Детският тим на Футболна академия Пловдив се представи чудесно в тристранен турнир в Турция, научи Plovdiv24.bg. Надпреварата бе за деца от набор 2008 и се проведе на тренировъчната база на Касъмпаша. Пловдивчани бяха поканени, благодарение на поредицата от силни мачове срещу Бешикташ в няколко други международни турнира.
В първия мач малчуганите, които през лятото напуснаха Локомотив Пловдив, се изправиха именно срещу Бешикташ. В доста оспорвана среща отборът на ФА Пловдив създаде повече голови ситуации от противника си, но в последните минути нелеп автогол даде победата на турския гранд и мача завърши 2:1 в ползва на домакините.
Във втората си среща водените от Георги Недевски футболисти се наложиха с категоричното 3:0 над Касъмпаша.