Фенове на Ботев отбелязаха снощи 106-ата годишнина от основаването на любимия си клуб с факли, фоерверки и заря на занемарения в момента стадион "Христо Ботев". На събитието присъстваха и футболистите и треньорският щаб на представителния тим, които дойдоха на Колежа направо от "Трейс Арена" в Стара Загора. 

Ето какво написа по темата Фейсбук страницата на бултрасите:

Колежа отново запя!
Ние пак ще бъдем на върха, това е нашата съдба!
106 години гордост и слава!
106 години емоции и песни!
106 години символ на Пловдив!

КРАСОТА - историята събрана в два цвята!
ВЯРА - извираща дълбоко от сърцето
БОРБА - високо вдигната глава!
ТОВА Е МОЯТ БОТЕВ!