Срещата от 1/16-финалите на турнира за Купата на България между отборите на Марица и Локомотив ще се проведе по програма на 21 септември /четвъртък/ от 17.30 часа на стадион "Локомотив" в квартал "Лаута".
Това бе потвърдено днес от Спортно-техническата комисия към БФС.
Както е известно, от началото на сезона маричани домакинстват на базата на Ботев в Коматево, тъй като стадионът им все още не е лицензиран от БФС.
Още при изтеглянето на жребия Plovdiv24.bg информира своите читатели, че съществува голяма вероятност дербито да се играе на Лаута, докато други се упражняваха по темата как Локо ще гостува в Коматево.
От ръководството на Локо вече обявиха и цените на билетите за предстоящото градско дерби срещу Марица:

Централна трибуна - 7 лева
Трибуна Спортклуб - 5 лева
Трибуна Бесика - 3 лева