Шефовете на Ботев спазиха обещанието си да подсилят отбора и вече договориха двама нови играчи. В клуба се очаква всеки момент да пристигнат бразилски халф и крило.
Все още не се знае дали "канарчетата" ще плащат трансферни суми за тях или те ще пристигнат като свободни агенти, които ще взимат по-големи заплати, както и пари на ръка.
Президентът Ангел Палийски при всяко положение ще трябва да се бръкне в касата, макар да не е ясно кога и на колко транша ще пристигне сумата от продажбата на Омар Косоко на Ал Фуджайра, пише "Меридиан мач".
Нови бразилски звезди идват в Ботев, вижте на какви постове
© Plovdiv24.bg
Омар Косоко
Ангел Палийски