Маричанки се класираха за финалите

19:23 / 30.04.2017
2990
Отборът на Марица (Пловдив) за момичета до 12 години спечели убедително регионалния си турнир, който се проведе днес в Града под тепетата и се класира за междурегионалните финали в Кюстендил, които са и най-високото стъпало в Държавното първенство по волейбол в тази възрастова категория.

В залата на спортното училище възпитаничките на Петя Хрисчева и Цеца Тенева надиграха първо Пан Волей (Панагюрище) с 2:0 (25:10, 25:15) в неделната сутрин, а в ранния следобед се наложиха и над Родопа (Смолян) с категоричното 2:0 (25:11, 25:11).

Родопа зае второто място в турнира след успех с 2:1 (25:18, 23:25, 15:6) срещу Пан Волей.