Отложиха разговора за стадион "Пловдив"

8031

Срещата на която трябваше да се дискутира собствеността на стадион "Пловдив" между заместник-кмета Петко Атанасов и областния управител Тодор Петков се отлага по неизвестни за Атанасов причини. "Очаквам тя да се състои във възможно най-кратък срок, защото въпросът е много актуален", сподели заместник-кмета пред Plovdiv24.bg. Областният управител оспорва решението на общинския съвет за концесиониране на стадиона. Комисията за защита на конкуренцията е отхвърлила като необоснована неговата жалба, но Петков е завел дело във Върховния съд. Решението се очаква всеки момент. За собствеността на стадиона все още не се водят съдебни дела. И общината, и държавата имат актове за собственост, така че въпросът може да се разглежда и на съдебно равнище. Общината обаче очаква областният управител да изпълни своето обещание като съдейства представителството на пловдивчани да стане едноличен собственик на имота.


Още по темата: Концесията на стадион "Пловдив"
Всички новини по темата: (212)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).