Общината сваля наполовина наема на Колодрума

4343
3

Община Пловдив ще свали наполовина наема на многофункционалната зала Колодрума, научи Plovdiv24.bg. Това обаче ще важи само за спортните клубове, регистрирани на територията на Община Пловдив и участващи към момента на ползване в състезания/турнири от Националната висша лига на съответния вид спорт.

Това условие е включено в Наредбата за изменение и допълнение на наредбата за определяне администриране на местни такси и цени на услугите на територията на общината.

В момента Колодрума се отдава за спортно мероприятие срещу наем от 6000 лева на ден, а за 3 последователни дни тарифата е 5000 лева на ден.

Именно в този ценоразпис влиза условието за 50 процента намаление, което подлежи да бъде подложено на гласуване в общинския съвет.


Още по темата: Изграждат колодрум с многофункционална зала в Пловдив
Всички новини по темата: (173)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).