Националът на Локо (Пд) Мартин Райнов е отмъкнал красивата синоптичка Натали Трифонова от леглото на Слави Трифонов. От това лято засуканата Натали води прогнозата за времето по Би Ти Ви.
Заварката й с вечния ерген Слави Трифонов станала няколко месеца по-рано, а именно гологлавият водещ ходатайствал здраво за влизането й в телевизията. Авантюрата им изглежда е приключила, както започнала - без много шум.
Оказа, се, че красавицата е скочила от леглото на 50-годишния водещ в леглото на по-младия футболист Мартин Райнов, твърди "Уикенд". Марто взривил съблекалнята на Лаута, като свалил топ синоптичката.
Около миналото на Натали витаят пикантни слухове. Говори се, че пробивът й в телевизията се дължал на факта, че момичето е минало през леглото на Николай Бареков, се казва още в информацията на вестника.
Национал на Локо отмъкна гаджето на Слави Трифонов
© Plovdiv24.bg
Николай Бареков
Мартин Райнов