Собственикът на Локомотив Христо Крушарски ще развърже здраво кесията, след като изпадна в еуфория от победата над Ботев в пловдивското дерби.
Още преди двубоя клубният бос надъхал тима в съблекалнята и обещал завишени премии за крайния успех.
Очаква се играчите да приберат по 2000 лева, твърди "Тема спорт".
Припомнете си тук какво каза Крушарски след края на дербито!
Крушарски изключително щедър, вижте каква премия ще даде
© Plovdiv24.bg
Христо Крушарски