Собственикът на Локомотив Христо Крушарски ще развърже здраво кесията, след като изпадна в еуфория от победата над Ботев в пловдивското дерби.
Още преди двубоя клубният бос надъхал тима в събле­калнята и обещал за­вишени премии за крайния успех.
Очаква се игра­чите да приберат по 2000 ле­ва, твърди "Тема спорт".
Припомнете си тук какво каза Крушарски след края на дербито!