Ръководството на Локомотив реши да направи жест към феновете на отбора, като намали цената на билетите за временната трибуна "Бесика".
Както Plovdiv24.bg вече информира своите читатели със снимки и видео, модулите на новото съоръжение вече са на Лаута.
На предстоящия двубой с Ботев пропуските ще струват по 3 лева, вместо първоначално обявената цена от 5 лева.