Футболен турнир с участието на отбори от район "Западен" се проведе на терена на спортен комплекс "Регнум" на Пещерско шосе. Надпреварата бе организирана от ПП ГЕРБ - Западен и районния кмет Димитър Колев.

До финала достигнаха отборите на "Регнум" и ГЕРБ - Западен, воден от своя ръководител общинския съветник Ясен Михайлов.

След изключително оспорвана среща и много зрелищни отигравания, титлата грабна отборът на ГЕРБ - Западен, който бе подсилен от кмета на района Димитър Колев.