Plovdiv24.bg потърси Христо Крушарски във връзка с намирането на нов старши треньор на Локомотив. Собственикът на "черно-белите" бе лаконичен:

"Не разговарям с Едуард Ераносян. А както казах вече, не разговарям повече и с журналисти".

Наш репортер се свърза и със самия Ераносян. Той също бе пестелив на думи:

"Кой ви е казал, че съм разговарял с Христо Крушарски? Друго не мога да коментирам на този етап".

Plovdiv24.bg обаче разбра, че Едо все пак днес е бил на Лаута. Там той е провел разговор с председателя на Съсвета на директорите Румен Руйчев и след 15-минутен престой си е тръгнал от стадиона.

Plovdiv24.bg научи още, че ръководството на Локо преговаря с още двама специалисти за треньорския пост.