Иван Цветанов е назначен за директор на ДЮШ в Нефтохимик. На официална среща днес, той беше представен на всички треньори от школата.
Досегашният шеф на академията Венелин Петков ще продължи да води U19 на Нефтохимик. Иван Цветанов е с дългогодишен опит в работата с подрастващите. Специалистът, известен с прозвището Трите Хикса, дойде в Нефтохимик от академията на Ботев Пд.
Още от тази седмица Цветанов ще се запознае в детайли с всички тимове от ДЮШ, като заяви, че се надява школата на отбора отново да започне да създава футболисти за
представителния тим.