Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски е бил бесен след обрата срещу Славия за 2:5.
В разговор със спортния директор Чавдар Цветков Крушарски е поставил ултиматум за задължителни три точки в предстоящото домакинство на Верея. Мачът е в петък от 21:15 часа.
Засега играчи и треньори се разминавали с глобите, но при издънка и с Верея санкциите ще са доста сурови, обявиха от клуба пред "Тема спорт".
Крушарски заплаши: Бой по Верея или солени глоби
© Plovdiv24.bg
Христо Крушарски
Чавдар Цветков