Старши треньорът Аян Садъков включи група от 19 футболисти за утрешния шампионатен двубой срещу Локомотив (Мз). В последния момент ще се преценява дали капитанът Димитър Илиев е в състояние да играе. Нападателят пропусна и днешната тренировка заради болки в глезена. Веднага след заниманието "черно-белите" отседнаха на режим в хотел "Метропол". От състава отпаднаха Гюрсел Вели, Петър Лазаров, Любомир Цеков, Георги Неделчев и Георги Данов, а наказани са Петър Кюмюрджиев и Попов. Юношеският национал Христиан Попов получи днес червен картон при победата на старшата възраст с 2:0 над Векта и ще отнесе две или три срещи наказание от БФС. В същото време халфът Бърнард Хейгън претърпя днес лека операция, при която му бе извадена едната от двете пластини в ходилото. Ганаецът ще поднови заниманията с топка в средата на следващата седмица.
Ето и цялата група от 19 футболисти за мача с Локо (Мз):
Стоян Ставрев, Кирил Акалски, Георги Мечечиев, Йордан Милиев, Мартин Сечков, Ангел Йошев, Людмил Николов, Румен Горанов, Даксон да Силва, Евертон Джилио - Том, Иван Караманов, Милан Милутинович, Веселин Марчев, Любомир Чернев, Анатоли Тодоров, Павле Делибашич, Искрен Писаров, Герасим Заков и Димитър Илиев.
Стоян Ставрев
Кирил Акалски
Георги Мечечиев
Йордан Милиев
Мартин Сечков
Ангел Йошев
Людмил Николов
Румен Горанов
Даксон Да Силва
Милан Милутинович
Веселин Марчев
Анатоли Тодоров
Павле Делибашич
Герасим Заков
Димитър Илиев
Бърнард Хейгън
Аян Садъков
Гюрсел Вели
Георги Неделчев
Петър Кюмюрджиев