Пловдивският дартс клуб Тримонциум спечели сребърните медали от Държавното отборно първенство по дартс при жените.
Шампионатът се проведе в София, като на финала състезателките на Тримонциум Бонка Манчева и Зорница Атанасова бяха победени от сестри Урдеви, от Старозагорския клуб по дартс "Мълния".
Третото място зае вторият отбор на "Мълния".
Сребърният медал беше най-хубавия подарък за рождения ден на пловдивчанката Зорница Атанасова.
При мъжете дартс клуб Тримонциум участва с "уайлд кард", като спечели победа срещу третия отбор на Мълния. В състезанието взеха участие общо 15 отбора.
"Нашите тренировки са всеки четвъртък от 18 часа в Клуб 147. Провеждаме и вътрешни турнири, които са всяка трета неделя в месеца", заяви за Plovdiv24.bg председателят на дартс клуб Тримонциум Илия Христозов.