Девойките на ФК "Пълдин" ще изиграят контрола на 5 март (събота). Момичетата ще премерят сили в приятелска среща срещу силен съперник - НСА.
Проверката ще е и последна за отбора, който ще се прибере в Пловдив и ще се готви всеки ден от 15:00ч. на изкуствения терен на СОУ "Черноризец Храбър".
На 19 март девойките на ФК "Пълдин" ще участват на първото голямо състезание. Републикански турнир в Стара Загора.