Локомотив Пловдив да вземе под наем клубния си стадион. За това се споразумяха собственикът на клуба Христо Крушарски и ръководителите на Община Пловдив по време на днешната им среща.
Предложението ще бъде внесено за обсъждане и гласуване на сесията на Общинския съвет на града на 10 март.
Наемът ще бъде докато спортния комплекс в парк "Лаута" бъде предоставен на концесия на Локомотив. Христо Крушарски e готов да вземе стадиона на концесия и да го модернизира изцяло, изграждайки съвременна база.
Локомотив и Община Пловдив се разбраха за стадиона
© Plovdiv24.bg
Христо Крушарски