Лидерите на Локо скочиха на вратаря за гола на Балтанов
Автор: Екип Plovdiv24.bg 08:34 / 22.02.2016Коментари (10)4488
Лидерите в Локомотив Пловдив са скочили на вратаря Ясин Ел Харуби след загубата от Ботев (0:1), съобщава "Меридиан мач".

Стражът получи нелепо попадение още в 8-ата минута след нестандартен шут на Лъчезар БалтановЕл Харуби се подхлъзна и това е накарало част от футболистите да мрънкат в съблекалнята след мача.

Футболист на Локомототив как напада мароканеца заради гола. Думите му бяха: "Не може след две тренировки Харуби да е титуляр и да паднем с такъв смешен гол от толкова слаб Ботев".

Друга причина за неуспеха е не доброто физическо състояние на част от подопечните на Христо Колев. Някои признаха, че съотборниците им се чувстват тежки.

Треньорът на Локомотив Христо Колев даде 48 часа почивка на "черно-белите" след двубоя. Заради почивката в следващия кръг, имаше вероятност да се състои контрола с Верея, но тя е пропаднала по решение на наставника от тима от "Лаута".

+1

Императрицата се ядосала на арапчето,защото пак се разминала с пастичките на главната!Хаа-ха-ха!
0

Скочили или не скочили не е толкова важно.Важното е друго.Некадърността на треньора.С какъв акъл(ако въобще има)в първи мач се пуска вратар пропуснал подготовката заради операция а не се залага на този който пази в контролите.Тази невероятна глупост не би я допуснал и начален учител по физическо.Каква вина може да се търси от Харуби?Абсолютно никаква.Заради него все пак не сме 1 или 2 места назад.Но този треньор както опропасти сума ти футболисти, не ще учуди никой ако затрие още нечий талант.Примери доста.Всеки гледащ мачовете на Локото може сам да си направи изводите.
Защо нямате тема за избора на генерален секретар на ООН?
на 22.02.2016 г.
+3

Помиярски клуб - помиярски играчи.
0

И аз не вярвам това да е истина ! Все пак са "Меридиан мач" и пишат какви ли не глупости по адреса на всичките отбори, освен софииските разбира се.
0

Пълни глупости. Нищо вярно няма в тази информация. Опитват се само да вкарат интриги в отбора, ама не им се получи.
Нищо не пишете - днес в Пловдив, в спортната зала има волейболен мач за суперкупата на България.
+5

Хахаха - циганска работа! Може ли да сте толкова прости бе, футбалери? В колко мача ви спаси това момче?! Неблагодарници! Ей затова - от лятото ще офейка! Никой не иска да стои в катун!
+7

А, колко пъти ги вади сам ? Това не се вижда, ако не е той досега да сте на Монтана на мястото. Ама, циганска му работа.
+6

Ел Харуби е най-добрият ви играч!Много сте неблагодарни!
+17

Вместо да скачат на вратаря,т.н. лидери,да бяха скочили по време на мача и да поправят грешката на момчето.Играта им беше под всякакво ниво,нямаща нищо общо с футбола.Толкова слаби футболисти на едно място отдавна е нямало в "Локомотив"Това са безхаберни и безотговорни футболисти и повечето от тях нямат място в отбора.