"Марица" приема тима на "Сливен" в мач от 18-ти кръг на Югоизточна "В" група. Срещата е в събота, 20-ти февруари, от 14:30 часа на стадион "Марица".
С този кръг се подновява шампионатът в Югоизточна "В" група. През есента "жълто-сините" постигнаха победа като гост. Футболистите в отбора са в добро настроение преди старта на полусезона.
Марица започва със Сливен пролетния полусезон
© Пресслужба на Марица