Спор за футболна принадлежност "Локо"  - "Ботев" завърши с жесток побой. За случая разказаха от Местната комисия за срещу противообществените прояви на малолетни и непълнолетни в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 
Всичко започнало с разменени обиди във Фейсбук. Младеж потърсил сметка на свой познат, че е престанал да подкрепя единия градски тим и го заменил с другия. Вторият отвърнал на първия с нападки, че има женски маниери. 
Засегнатият на мъжка чест събрал група от приятели, които примамили момчето в централен парк и го пребили.