Ники Костов усъвършенства тактически тима

4057
2

Новият треньор на Ботев Николай Костов се е заел изключително сериозна със задачата да усъвършенства тактическата грамотност и дисциплина на възпитаниците си.

Освен това специалистът иска да отработи и някои свои тактически идеи и новости, които да влязат в употреба в предстоящото гостуване на Литекс. 

В дебютния му мач начело на тима "жълто-черните" постигнаха изключително ценна победа с 2:1 на негостоприемния стадион на Черно море във Варна. 

Играта на отбора наподобяваше на разграден двор. Освен това при успеха над "моряците" Костов внесе корекции и в схемата на тима. Той прекрои добре познатата си схема 4-2-3-1 в 4-1-4-1.


Още по темата: Литекс - Ботев 28/11/15
Всички новини по темата: (20)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).