Локо загуби бранител за 2 седмици

3079

Защитникът на Локомотив Николай Димитров ще отсъства от терените между 1-2 седмици. Това заявиха от клуба пред Plovdiv24.bg.
Юношата на Ботев напусна преждевременно днешната тренировка на "черно-белите", след като е получил болка в адукторите.
Всички други футболисти на "смърфовете" тренираха на пълни обороти преди петъчното домакинство на Монтана. 
Утре пловдивчани ще направят последно занимание на "Лаута", след което ще влязат в лагерен режим за срещата си с тима от Северозападна България.


Още по темата: Локо - Монтана 20/11/15
Всички новини по темата: (17)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!