Бъдещият собственик на Локомотив Христо Крушарски бе крайно недоволен от отсъжданията на съдията Ивайло Стоянов по-време на мача с Лудогорец, спечелен от "черно-белите" с 2:0 след попадения на бившите футболисти на "орлите" Димо Бакалов и Емил Гъргоров. На полувремето Крушарски поиска да бъде съставена жалба срещу рефера.
"Трети мач подред реферите свирят тенденциозно за Локомотив", заяви след мача финансовият благодетел на Локомотив.
"Преди доста време казах, че Локомотив не е за подценяване. Идва ред на Левски", каза още Христо Крушарски.
В следващия кръг Локо гостува на лидера Левски. Мачът е тази неделя от 16:15 часа на стадион "Георги Аспарухов". За съжаление "черно-белите" ще бъдат без своя капитан и лидер Мартин Камбуров срещу "сините". Кошмарът на Левски получи пети жълт картон в мача срещу разградчани, което автоматично го извади за сблъсъка та "Герена".
Емил Гъргоров
Мартин Камбуров