Христо Колев към играчите: Тръгвам си, не успях да направя колектив!
Тръгвам си, не успях да направя колектив! С тези думи Христо Колев се е сбогувал с футболистите си днес сутринта на "Лаута", разкриха от клуба пред Plovdiv24.bg.
51-годишният специалист се появи преди сутришното възстановително занимание на стадион "Локомотив" да почерпи, след което си събра багажа и си тръгна.
Очаква се мача за Купата на България срещу Оборище в сряда да бъде воден от Петър Пашев.