Христо Колев към играчите: Тръгвам си, не успях да направя колектив!

8839
12

Тръгвам си, не успях да направя колектив! С тези думи Христо Колев се е сбогувал с футболистите си днес сутринта на "Лаута", разкриха от клуба пред Plovdiv24.bg.
51-годишният специалист се появи преди сутришното възстановително занимание на стадион "Локомотив" да почерпи, след което си събра багажа и си тръгна.
Очаква се мача за Купата на България срещу Оборище в сряда да бъде воден от Петър Пашев.


Още по темата: Бащата хвърли оставка!
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (12)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!