Старши треньорът на Ботев Ермин Шиляк е направил тежък разбор на загубата с 0:2 от Литекс в събота. Това е станало в съблекалнята веднага след края на мача.

Футболистите на "канарчетата" са били задържани повече от половин час, като са били привикани дори и играчите, които са били извън групата за двубоя в Коматево.

Освен Шиляк в съблекалнята са били всички останали членове на спортно-техническия щаб. Разборът явно е бил доста сериозен с оглед на настроението, с което "жълто-черните" напуснаха клубната база.