Спортният директор на Ботев Георги Марков не беше доволен от съдийството при загубата на неговия тим от Литекс с 0:2.
"Не изиграхме добър мач. Създадохме доста положения, но проблемът е, че не можем да ги реализираме. Литекс успяха да вкарат две от своите възможности. Няма какво да коментирам съдиите.
"Нормално е да се правят грешки. Но грешка се прави един път и, разбира се, като се извиниш за нея се счита за неумишлена. Като се продължи с грешките вече става тенденция. Какъвто е футболът у нас, такова е и съдийството," коментира Марков.
Георги Марков