Коко Динев: Не са ме търсили за помощ от Локо

5912
14

Не са ме търсили за помощ от Локомотив, а и не съм и мислил да помагам. Така отговори пред Блиц бившият собственик на "черно-белите" Константин Динев относно тежката ситуация на "Лаута", която отбора се намира в момента.
"Да, борят се за получаване на лиценз. Желая им успех", каза още бизнесменът.

"В Локомотив са хора, които се опитват да се облагодетелстват. Видя се, че този метод на управление с феновете не е сполучлив. Направиха инсценировка, за да ме прогонят. Смятам, че 90 процента от привържениците на клуба не бяха против мен. Беше направена инсценировка, за да ме махнат", добави Коко Динев.


Още по темата: Локо призова привържениците на спешна среща
Всички новини по темата: (11)

Виж коментарите (14)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!