Гонзо след победата над Локо: Отиваме да бием Левски на "Герена"

5351
2

"Доволен съм от начина, по който футболистите играха. Имам претенции обаче към състезателите, що се касае до контраатаките. Често имахме преимущество, излизахме петима на трима, но не успяхме да развием головите атаки", каза треньорът на Черно море Георги Иванов-Гонзо след успеха с 2:0 над Локомотив Пловидв.

Относно предстоящия мач с Левски той отговори: "Отиваме да бием Левски на "Герена".


Още по темата: Черно море - Локо Пд (30.03.14)
Всички новини по темата: (11)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!