Лудогорец обмисля жалба срещу съдийството

5027
9

Ръководството на Лудогорец обмисля да пусне жалба до Съдийската комисия на БФС след снощния мач с Ботев Пд, пише вестник "7 дни спорт".

Изданието посочва, че реферите не видяха абсолютен гол на Върджил Мисиджан във вратата на Адам Стаховяк. Освен това през втората част арбитрите спряха и голова атака на холандеца с несъществуваща засада.

Претенциите на шампионите са към помощниците на Николай Йорданов, но не и към главния арбитър. С големи грешки се отчетоха Вихрен Манев, който беше зад вратата, и Веселин Мишев, който беше първи асистент.


Още по темата: Ботев Пд - Лудогорец (23.02.14)
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (9)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!