Мариян Огнянов: Допуснахме леки голове

4025
7

"Като за първи мач се представихме горе-долу добре. Надяваме се да играем все по-добре занапред", сподели Мариян Огнянов след равенството срещу Лудогорец (2:2).

"Да си призная, има леко разочарование, че малко леки голове допуснахме. Не казвам, че Лудогорец не играе добре, но леки голове допуснахме. Като цяло равен резултат е заслужен", каза още халфът на Ботев.

"Тук не е като на стадион "Христо Ботев", но пак с помощта на феновете бяхме сякаш повече на терена. Не ме притеснява, че играя на различни позиции. Играл съм и преди като вътрешен халф, където прецени треньорът там ще играя", завърши Огнянов.


Още по темата: Ботев Пд - Лудогорец (23.02.14)
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!