Мъри: Има доста неща за изчистване още

4033
12

Треньорът на Ботев Станимир Стоилов остана доволен от първата среща на неговия тим срещу шампиона Лудогорец, завършила при резултат 2:2. 
"Като за първи мач съм доволен. През първото полувреме бяхме по-уверени и с по-голямо самочувствие, през второто отпаднахме малко и физически. И едните, и другите имаха надмощие. Като характер и воля трябва да сме доволни", заяви Мъри.

"Имаме доста неща за изчистване, тепърва сработваме и новата схема, все пак трябва да сме малко по-уверени и с по-голям контрол върху топката. Имаме в атака играчи, които може да решат всеки мач, така че трябва да сме по-уверени в атака", каза още наставникът на "канарчетата".


Още по темата: Ботев Пд - Лудогорец (23.02.14)
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (12)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!