Румънски басове за Ботев

5442
16

Румънски журналисти обикалят из базата на Ботев в Коматево. "Стандарт" научи, че дошлите да снимат филм за "канарите" медии са впечатлени от условията в комплекса и от строежа на новия стадион "Христо Ботев".

Двама от колегите от северната съседка дори са хванали бас на 300 леи (около 120 лева). Единият е убеден, че Ботев ще бъде шампион през следващия шампионат. Другият държи на Левски.


Още по темата: Ботев Пд - Лудогорец (23.02.14)
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (16)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!