Бенга и Доре пристигнаха при Ботев в Кипър

17098
141

Футболистите Алесандро Бенга и Феребор Доре се присъединиха към лагера на Ботев в Кипър и по-късно днес ще преминат медицински тестове. Играчите пристигат от румънския клуб "Петролул". Между "канарчетата" и румънците има постигната договорка за закупуването на двамата футболисти и ако резултатите от тестовете са добри те ще подпишат с "жълто-черните".

Алесандро Бенга е роден на 15 юни 1989г. в Румъния и играе на постовете централен защитник и дефанзивен полузащитник. Освен в Петролул, Бенга е играл и за отборите на Оцелул и Брашов.

Феребор Доре е роден на 21 януари 1989г. в Конго и е централен нападател. Висок е 194см. и преди Петролул се е състезавал за френския втородивизионен тим Анже.

Източник: botevplovdiv.bg


Още по темата: Зимна подготовка и селекция в Ботев Пд 2013/2014
Всички новини по темата: (285)

Виж коментарите (141)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!