Плакат срещу Стоилов се появи на бетонния мост
Плакат "Мъри Вън" на Бетонния мост бе издигнат късно вчера, след срамната загуба на "канарчетата" от Любимец, сигнализира на редакционната поща на Plovdiv24.bg наш читател.
Ето какво още е написал като мнение нашият читател:
Необходима е цялостна промяна в управлението на клуба. Недоразумението Мъри да напуска на момента, а Кривия да преосмисли грешките си и работата на колегите си, в това число и хората, които работят по функционалното състояние на футболистите. Крайно време е в клуба да се знае кой за какво отговаря и да носи последствията си от несвършената работа. Промяната е задължителна, а първия, с когото тя трябва да започне е именно Мъри !!!