Плакат срещу Стоилов се появи на бетонния мост

9724
68

Плакат "Мъри Вън" на Бетонния мост бе издигнат късно вчера, след срамната загуба на "канарчетата" от Любимец, сигнализира на редакционната поща на Plovdiv24.bg наш читател.
Ето какво още е написал като мнение нашият читател:

Необходима е цялостна промяна в управлението на клуба. Недоразумението Мъри да напуска на момента, а Кривия да преосмисли грешките си и работата на колегите си, в това число и хората, които работят по функционалното състояние на футболистите. Крайно време е в клуба да се знае кой за какво отговаря и да носи последствията си от несвършената работа. Промяната е задължителна, а първия, с когото тя трябва да започне е именно Мъри !!!


Още по темата: Любимец - Ботев Пд (10.11.13)
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (68)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!