Стоилов иска двама от Берое

8537
24

Станимир Стоилов е готов с трансферните си планове за зимата. Специалистът иска да подсили отбора с поне двама футболисти в нападение, за да изглежда още по-конкурентен на Лудогорец и Литекс. За целта Мъри е набелязал две от звездите на Берое -Венци Христов и Давид Каядо. Последният има договор със старозагорци до края на настоящия сезон и още през зимата ще може да подпише с друг отбор. Затова шефовете под Аязмото едва ли ще изпуснат да вземат нещо за португалеца. 

В същото време СТК на БФС промени деня и часа на мача между Локо София и Ботев Пд. По програма той трябваше да се играе в петък от 16:30 часа и да се предава по ТВ7. След молба от страна на канарчетата обаче срещата бе изместена в по-удобно за феновете време. Така срещата ще се играе в неделя от 16:00 часа, но няма да бъде излъчвана по телевизията.


Източник: в. "Тема Спорт"


Още по темата: Зимна подготовка и селекция в Ботев Пд 2013/2014
Всички новини по темата: (285)

Виж коментарите (24)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).