Христо Стоичков: Стадион "Пловдив" ще остане гробница

11612
3

"Каквото можах - направих за стадион "Пловдив", но предпочитат да правят референдуми. Докато има референдуми - ще имаме една гробница вместо ново съоръжение", заяви Христо Стоичков по повод наболелия проблем с Меката на пловдивския спорт пред камерите на ТВ 7.

"Мога да влизам където си поискам. Влизах и при Ботев. Работил съм и с Мъри, и със Сашо Станков - какво лошо има в това", обяви още той на въпрос дали преди мача е влизал в съблекалнята на Локомотив, за да надъхва играчите.

Ицо изгледа дербито от ложата, а след мача проведе дълъг разговор със спортния директор на Ботев Сашо Александров и неговото семейство.


Още по темата: Концесията на стадион "Пловдив"
Всички новини по темата: (212)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).