Габриел до Кармо: Ще влезем в тройката

7532
11

"Ще влезем в тройката на първенството", обяви нападателят на Локо (Пд) Габриел до Кармо. Бразилецът изчетка феновете на тима и каза, че е сигурен, че ще бъдат на ниво и срещу Ботев.

"Ще станем втори или в най-лошия случай трети накрая. Имаме опитен и сплотен отбор. Тренираме здраво. Радвам се, че дойдох в Пловдив. Тъук е прекрасно и има много красиви момичета", доволен е снажното острие на "черно-белите".

В ролята на преводач на До Кармо влезе сънародникът му Диего Фераресо. Двамата са неразделни и извън терена. 

Източник: в. "Стандарт"


Още по темата: Ботев - Локо (8-ми кръг, сезон 13/14)
Всички новини по темата: (83)

Виж коментарите (11)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!