Зума за Ботев: Тресе ги евроеуфория

9546
33

Почетният президент на Локомотив (Пловдив) Христо Бонев може да пропусне предстоящото в събота пловдивско дерби с Ботев. Иконата на "черно-белите" заяви, че е по бизнес дела в Швеция със синовете си и вероятността да се завърне до мача е твърде малка.

"Този мач в събота може да ми се размине, но не и на много запалянковци на двата отбора. Пак ще стане дерби, независимо в какво състояние са съперниците. Мнозина очакват сигурна победа на Ботев, с което няма как да се съглася. Да, играчите на Мъри Стоилов са още в еуфорията от доброто представяне в квалификациите на Лига Европа. Това обаче не ги прави фаворити срещу нас. Мисля, че опитът е на наша страна и това ще се окаже решаващо за изхода на срещата. Но в крайна сметка, кой каквото покаже на терена - това ще и ожъне след края на двубоя. Ще стане хубав мач, сигурен съм", заяви Христо Бонев пред Topsport.bg.


Още по темата: Ботев - Локо (8-ми кръг, сезон 13/14)
Всички новини по темата: (83)

Виж коментарите (33)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!