Димитър Димитров: Липсата на самочувствие си каза думата

3068
2

Наставникът на Черноморец Димитър Димитров-Херо призна след загубата с 0:2 от Ботев, че "канарчетата" са по-класния тим.

"Мачът започна изключително лошо за нас. Допуснахме гол след статично положение. След това липсата на самочувствие си каза думата", коментира Херо.

"На този етап сме принудени да продаваме футболисти. Такава е клубната политика. Надявам се това да се промени", каза още специалистът.


Още по темата: Черноморец - Ботев Пд (18.08.13)
Всички новини по темата: (14)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!